FATIMA Dance a Fitness, Ostrava
Studio FATIMA Ostrava na Facebooku

Platby a zápis

Platby za školné a půlroční kurzy

  • hotově ve studiu Fatima Ostrava na recepci
  • platbou na fakturu – FKPS (nutno přinést objednávku)
  • platbou na účet – Raiffeisenbank, a.s.  číslo účtu 7777138/5500 
    DŮLEŽITÉ! Při platbě prosím napište do zprávy pro příjemce jméno účastníka kurzu a název kurzu, který hradíte, případně i den kurzu

Platby za jednorázové vstupy - nebereme platební karty( na naší budově je bankomat)

  • hotově ve studiu Fatima Ostrava na recepci
  • platnou kartou Multisport Benefit
  • kartou Benefit Plus

Často kladené otázky

Jak se zapíšu, přihlásím na lekci?Je to nutné?

Ano. Všichni zájemci se musí zapsat na vybranou lekci. I ti , kteří využívají Multisport karty, či ActivePass, či permantky.Pres rezervační systém, SMS zprávou nebo a to ve vyjímečných případech telefonicky na 777 771 352

Proč je dobré se zapsat/odhlásit z lekce?

Je pro nás důležité nepřeplňovat cvičební sály. Každý sál a lekce má omezenou kapacitu osob. Prosíme o včasné odhlašování z lekcí, a to nejpozději do 12:00 hod v den lekce. Po této době se lze odhlásit ale  hrozí Vám storno poplatek v plné výši lekce. (Neplatí pro taneční dětské lekce)

Dá se platnost permanentek prodloužit?

Ano, dá se v případě, že lektorka onemocní a není za ni náhrada, takže lekce neprobíhá. Dále v případě Vašeho vážného zranění či nemoci, ovšem je nutné nám to včas oznámit.  Jinak permanentky neprodlužujeme. 

Je permanentka přenosná na jinou osobu?

Permanentka na fitness lekce MIX FITNESS je přenosná, tzn že v případě, že ji nemůžete vychodit vy, můžete ji předat jiné osobě, nelze ji využívat pro více osob na jednu lekci ( mimo vyjímku matka dcera), Ostatní druhy permanentek přenosné nejsou. Na permanentku studia FATIMA může přijít pouze 1 osoba. Taneční permanentky i dětské přenosné nejsou, ale dá se domluvit nahrazování nevychozených lekcí ,možnost využití náhrad je však omezena.

Lze peníze za zakoupenou permanentku vrátit?

Toto bohužel nelze. 

Chci  si lekce vyzkoušet, je to možné? 

Ano, u všech lekcí je možno zaplatit pouze jednu lekci. U tanečních výukových kurzů máte možnost se zapsat na celý kurz ,či na jednu lekci.U ostatních fitness a tanečních "open lekcí"  je možný jen jednorázový vstup, který je samozřemě placený.

Chci  zapsat sebe,či dítě do výukového tanečního kurzu, ale lekce už nějakou dobu probíhá

Ano. lze se připojit , pokud je místo. Při zápisu Vám budou proběhlé lekce odečteny.


[ ^ nahoru ^ ]