FATIMA Dance a Fitness, Ostrava
Studio FATIMA Ostrava na Facebooku

TRAMPOLÍNY KIDS

JUMPING JUNIOR 

Bezpečné cvičení na trampolínách za hudebního doprovodu je pro děti velmi zábavná a efektivní forma pohybové aktivity. Období dětského věku a dospívání je nejdůležitější oblastí sportovního života jedince z hlediska budoucí fyzické a psychické kondice. Dítě si vytváří správné postoje, návyky a názory na pohybovou aktivitu v životě. Je to zábavné cvičení s důrazem na hravost a přirozenost pohybu.

Skupinové cvičení na trampolínách zprostředkuje dětem sportovní aktivitu, která rozvine jejich pohybové návyky, obratnost, koordinaci, prostorové myšlení i soutěživost. Aktivní komunikace instruktora s dětmi podpoří komunikaci v kolektivu a smysl pro disciplínu. Pocit přirozené autority profesionálního instruktora posilní zájem o cvičení. Smích, zábava a především rozvoj sportu v dětském věku je podle nás nedílnou součástí života.

Vyzkoušejte reakce Vašich dětí a nechte je skákat radostí :).

Pravidelné lekce 

STUDIO FATIMA HRABŮVKA

 středa 17 hod  Pavla Nikelová 

STUDIO FATIMA PORUBA

 středa 16 hod -    lektor Jana Baránková 

informace k platbě zde

Je nutná rezervace místa ! Při úhradě školného na pololetí se již o nic starat  nemusíte. Lekce Jumping je velká zábava a to jak pro děti , tak pro dospělé. Vhodné i pro obézní děti. 

Počet trampolín je omezen ! Studio Fatima Ostrava má k dispozici 21 originálních Jumping trampolín.Nicméně i tak bývají lekce zaplněny. Prosíme o včasné odhlášení dítěte z lekce. Neblokujte prosím místa jiným zájemcům .Děkuji.

odkaz Jumping dospělí  zde

zápis zde 

ukázkové video :

výuka na Festivalu Colours of Ostrava 2017 :


[ ^ nahoru ^ ]