FATIMA Dance a Fitness, Ostrava
Studio FATIMA Ostrava na Facebooku

Flirt dance

Je velmi svůdný tanec spojující prvky orientálního tance, latiny, jógy, pilates a baletu. Objevují se v něm i striptýzové pózy, které dodávají tanci jiskru a díky kterým se stává velice smyslným. Podstatnou částí flirt dance je tzv. S faktor, což je protažení vycházející z ženského zakřivení těla ve tvaru písmene S. Tento, u nás stále oblíbenější druh tance, vznikl v USA a tamní ženy doslova pohltil. Propadly mu i známé osobnosti (např. Teri Hatcher, Beyonce, Lindsy Lohan, Britney Spears…) a objevuje se v mnoha hudebních klipech a na koncertních pódiích. Flirt dance je účinná forma protažení a posílení celého těla, obzvláště kritických partií, jako například hýždě, stehna nebo břicho.

Pravidelné lekce 

STUDIO  FATIMA HRABŮVKA

čtvrtek od  6.září 18,30-19,55 Monika - Flirt dance / přes léto probíhají open lekce 

pátek od 7.září 19,00 - 19,55 Twerk - Flirt Verča

 zápis zde

STUDIO FATIMA PORUBA 

středa od 5.9. 19,00-19,55 Twerk - Flirt  více zde  

STUDIO FATIMA CENTRUM

ceník zde, možnost studentské permanentky na tento kurz

Hlavní kouzlo flirt dance je ale ve zvýšení sebevědomí a uvědomění si své ženskosti. Pomalé krouživé pohyby jsou pro ženské tělo přirozené, a proto je tento druh tance ženám velice blízký.

Jaké jsou hodiny flirt dance?

Hodina začíná rozcvičkou a protažením těla. Poté následuje roztančení, výuka nových prvků, které následně spojíme do krátkých kombinací nebo choreografií. Závěr hodiny patří relaxaci a protažení. Se zvyšující se pokročilostí jsou do tance zapojovány i rekvizity – klobouky, hůlky, boa, židle atd.

Co na sebe?

Začátečnicím doporučuji pohodlný oděv a sportovní boty (nejlépe "piškoty"). Pokud se budete chtít cítit více sexy, můžete vzít sukni, kraťásky, topíky a dokonce i boty na vysokém podpatku! A nebo můžete naopak boty úplně odložit, záleží jen a jen na Vás.

Co se týká lekce TWERK - FLIRT, vemte si tenisky a ideálně šortky (není podmínkou) , později i chrániče na kolena.

Vystoupení studentek :

Videoukázka vystoupení lektorek

Videoukázka vystoupení našich studentek


[ ^ nahoru ^ ]