FATIMA Dance a Fitness, Ostrava
Studio FATIMA Ostrava na Facebooku

Karibské tance

Choreografie i krokové variace jsou přizpůsobeny tak, aby se daly tancovat samostatně, bez partnera a přitom si zachovali svůj typický charakter. Je to forma, která si v poslední době neuvěřitelně získala popularitu. Vyučují ji jen tanečníci nejvyšší mistrovské mezinárodní třídy. Při výuce je kladen důraz na správné provedení techniky, vnitřní prožívání hudby a krokovou i celkovou pohybovou dynamiku.

Lekce probíhají v rámci lekce Latina solo 

Studio Fatima Hrabůvka

od září

Studio Fatima Poruba

od září

více zde

Lektor : Petra Langerová


Naučíme Vás směs nádherných a podmanivých tanců mambo, kizomba, cumbia, bachata, merenque, reaggeton, salsa...

Každá lekce je věnována jednomu tanci, to znamená, že dámy mohou navštěvovat tyto kurzy opakovaně a vždy se naučí něco jiného, protože i taneční sestavy jsou pokaždé jiné. Součástí každé hodiny je strečink a protažení.

Karibské tance v sobě skrývají neobyčejné kouzlo a vášeň. Když se zaposloucháte do taktů hudby, která je provází, pochopíte, jaké kouzlo v sobě mají. Karibské tance jsou pro nás exotické stejně jako sama Latinská Amerika. Pokud jednou začnete tančit „latinu“, pak už se vám s ní nebude chtít nikdy přestat. Do karibských tanců se zapojuje celé tělo, a proto si při jejich tanci i nádherně zformujete postavu.

Lekce karibských tanců probíhají po celý rok. Jsou to otevřené lekce pro širokou veřejnost. Doporučujeme je kombinovat s latinskoamerickým tancem solo.

Videoukázka lekce karibského tance


[ ^ nahoru ^ ]