FATIMA Dance a Fitness, Ostrava
Studio FATIMA Ostrava na Facebooku

Náš tým

David

David

David pochází z Keni .Je trenér fitness  a s licencí Zumba a Zumba Strong. Jeho lekce jsou nabité Afro energií :-)

Na jeho lekcích se také pobavíte a přitom spalujete ostošest :-)

Lekce : Afro cardio, Zumba Strong

Číst více

Hanka J.

Hanka J.

Mladičká studentka studující  na  Ostravské konzervatoři - balet.Velmi milá a usměvavá.

Lekce: Balet děti i dospěli

Číst více

Katka P.- KATY

Katka P.- KATY

Katka se od malička věnuje tanci od malička  a to mnoho let  v baletní škole   a pak ji okouzlil tanec Country  a Line dance. 

Lekce : Contry dance a balet hravě,balet klasický

Číst více

Veronika B.

Veronika B.

Verča je mladá lektorka fitness i orientální tanečnice, která má mnoho ocenění na prestižních soutěžích. Je sice mladinká, ale za to plná energie, kterou ji můžeme všichni závidět. Verča vás na svých lekcích maximálně namotivuje k nejlepším výkonům :-) 

Lekce: Břicho - zadek, Flirt Twerk, Břišní tance, Piloxing, Jumping

Číst více

Šimon

Šimon

Od dětství se věnuje tanečnímu stylu Break dance, kterému naprosto propadl.  Rád by své taneční zkušenosti předal dál.  

Lekce: Break dance děti

Číst více

Denisa

Denisa

Velmi zkušená akreditovaná  fitness lektorka která se cvičení věnuje mnoho let.Vede posilovací lekce . s ní se opravdu dostanete do formy. 

Lekce : posilovací lekce Body Form, Cvičení na balónech, dopolední posilovací lekce, nově také  Cvičení zaměřené na naprosté začátečníky 

Číst více

Lenka

Lenka

Lenka je členkou ostravské dancehallové crew Gyals unity. Ráda se vzdělává se jak u našich, tak zahraničních lektorů a nabyté vědomosti pak sdílí dále.

Na lekcích Vás čeká spousta pozitivní energie a hudba, která Vás nenechá klidnými. Při dancehallu si zformuješ a zpevníš postavu přirozenou a zábavnou formou. Nechte na sebe dýchnout Karibik, načerpejte energii a buďte sebevědomí. Lekce na sebe nenavazují tudíž nikdy není pozdě začít.

Lekce :  Dancehall

Číst více

Kristýna

Kristýna

Mladinká tanečnice, která se věnuje tanci klasickému, scénickému, modernímu, i lidovému. Tanec je její vášeň, které se nehodlá nikdy vzdát.

Lekce: Balet klasika děti i dospělí

Číst více

Monika

Monika

Milá a krásná Monika říká, že si neumí představit život bez tance. Své první taneční krůčky absolvovala v mažoretkách. Od té doby ji tanec bavil čím dál tím víc a věděla, že se mu chce věnovat více. Tančila v muzikálech i ve videoklipu.

Lekce: Flirt dance

Číst více

Tereza

Tereza

Tanec je mou obrovskou vášní už od dětství. Tancovat jsem začala, když mi bylo cca pět let. Tehdy jsem své působiště našla v taneční skupině,která se věnovala disco dance a show dance. V LUŠ  jsem  se také věnovala baletu. . Mám ve své sbírce mnoho zlatých medailí. Ale o to nejde. Lásku k tanci bych ráda předala dál. Dětem i dospělým.

Lekce : Country dance, balet děti

Číst více


[ ^ nahoru ^ ]